جشنواره ,نماز ,برگزار ,مجازی ,فضای ,سراسری ,فضای مجازی ,سراسری نماز ,جشنواره سراسری ,برای مشاهده ,شهرکرد برگزار ,اولین جشنواره سراسری

اختصاصی فارسی مچ؛

2

زمان باقی مانده جهت ارسال آثار

30روز 03ساعت 56دقیقه 55ثانیه

به گزارش «فارسی مچ» اولین جشنواره سراسری نماز در فضای مجازی در استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری و دبیر اولین جشنواره سراسری نماز در فضای مجازی گفت: این جشنواره با هدف تولید پیام های تأثیرگذار، به میزبانی این استان در شهرکرد برگزار می شود.

حجت الاسلام محمد کریمی افزود: فراخوان این جشنواره از اول آذرماه امسال منتشر می شود که علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و شرکت در این جشنواره به آدرس اینترنتی www.chb-namaz.ir مراجعه و آثار خود را تا ۱۵ بهمن به این سامانه ارسال کنند.

وی اضافه کرد: این جشنواره در ۲ بخش تخصصی و عمومی برگزار می شود که بخش تخصصی شامل کد نویسی قالب سایت، وب سایت و وبلاگ، اینفوگراف نماز و نرم افزار تلفن همراه و بخش عمومی شامل وبلاگ نویسی، شبکه های اجتماعی، آلبوم های تصویری نماز، استیکرهای نماز و پاورپوینت سازی با موضوع نماز است.

کریمی گفت: اختتامیه این جشنواره هفته اول اسفند در شهرکرد برگزار و به ۱۱۰ نفر برگزیده جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

برای مشاهده تیزر این جشنواره می توانید به کانال فارسی مچ در آپارات به نشانی www.aparat.com مراجعه نمایید؛ برای مشاهده تیزرهای سایر جشنواره ها حتما کانال ما را فالو نمایید.
منبع اصلی مطلب : وقتِ عاشقی
برچسب ها : جشنواره ,نماز ,برگزار ,مجازی ,فضای ,سراسری ,فضای مجازی ,سراسری نماز ,جشنواره سراسری ,برای مشاهده ,شهرکرد برگزار ,اولین جشنواره سراسری
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

درسایت : جشنواره سراسری نماز در فضای مجازی